Kurumsal Kimlik

seo nedir

Kurumsal Kimlik Tasarımı Nedir?

Kurumsal kimlik tasarımı hizmetlerimizle şirketinizi geleceğe taşıyacak, marka kimliğinizi oluşturmanıza yardımcı oluruz. Detaylar için bizi arayabilirsiniz.
Kurumsal kimlik, kendimiz hakkında konuştuğumuzda bize başkalarından farklılaştıran özelliklerle ilgili şeylere benzer. Bunlar nasıl davrandığımızdan konuştuğumuza, ne giydiğimizden ne yediğimize kadar bizi ifade eden, kişiliğimizi ve karakterimizi ifade eden unsurların bütünüdür.
Firmalardaki kurumsal kimlik de bundan çok farklı değildir. Kurumsal kimlik firmaların tanınabilirliği açısından önemli bir varlık ve işlerinin ardındaki itici güçtür. Kurumsal kimlik tasarımı ile oluşturulan tüm ürünler markanın kime ait olduğunu gösteren önemli bir araçtır.


Kurumsal Kimlik Tasarımı Neden Önemlidir?

Tüketicilerin kendilerine sunulan sayısız seçeneğe sahip olduğu hızlı ve rekabetçi bir dünyada, bir şirketin pazarda ayakta kalabilmesi için sağlam bir var olma stratejisine ihtiyacı vardır. Bu strateji de doğru bir kurumsal kimlik tasarımı ile elde edilir. Doğru kurumsal kimliğin firmaların hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olduğuna inanmanın da güçlü birkaç nedeni vardır. Şöyle ki;
Markalar müşterilerine bir deneyim sunarlar. Markayı gösteren tüm özellikler veya kullanılan teknolojiler etkileyici olsa da günün sonunda kişinin hatırladığı şey markadır. Çünkü marka kullanıcıların kalplerini etkileyen ve onların sadakatlerini koruyan bir araçtır. Kurumsal kimlik ürünleri ile tüm bu etki kolaylıkla sağlanır.
Markalar müşterilerine bir deneyim sunarlar. Markayı gösteren tüm özellikler veya kullanılan teknolojiler etkileyici olsa da günün sonunda kişinin hatırladığı şey markadır. Çünkü marka kullanıcıların kalplerini etkileyen ve onların sadakatlerini koruyan bir araçtır. Kurumsal kimlik ürünleri ile tüm bu etki kolaylıkla sağlanır.
Kurumsal kimliğin, şirketinizin değerini şirketinizin çalışanlarına ve müşterilinize ulaştırır. Doğru tasarlanmış bir kurumsal kimlik şirketin imajını ve marka değerini güçlendirmesi yanı sıra satış, pazarlama gibi önemli faaliyetlerinin de performansını da arttırır.
Kurumsal kimlik tasarımı sadece isim ya da logo tasarlamak değildir. Renklerinizden sloganınıza, mesajlarınızdan grafiklerinize, yazı tipinizden kullandığınız görsellere kadar sizi farklı kılan tüm bu unsurlardır. Kurumsal kimlik ürünleri sizin hatırda kalmanızı sağlayarak, rakiplerinize karşı farklı bir konumda yer almanıza olanak verir.
Kurumsal kimlik ürünlerinin hepsinin amacı ürün veya hizmetinizin mesajını net bir şekilde iletmektir. Bu sebeple kurumsal kimlik ürünleri bir yapboz parçası gibi birbirini tamamlayan, iç içe geçmiş ve başarılı bir şekilde bir araya getirilmiş araçlardır.
Markanın başarısı tüketicilerin algısında yatar. Dolayısılar markanızı yansıtacak stratejiyi tasarlarken görünümden kokuya, dokunmadan duymaya kadar her faktör önemlidir. Kurumsal kimlik tasarımı ürünleri ile müşterilerinizin bu deneyimi yaşamasını sağlarsınız.
Doğru tasarlanmış, güçlü ve olumlu bir etkisi olan bir kurumsal kimlik, bir tüketicinin zihninde markaya yönelik olumlu bir imaj oluşmasını sağlar.
Morinek Ajans olarak yaratıcı ve dinamik ekibimizle kurumsal kimlik tasarımı hizmetlerimizle şirketinizin tüm marka unsurlarını bir araya getiririz. Markanızın kendi hikâyesini anlatmasına yardımcı oluruz. Amacımız markanızın kitlelerle bağ kurmasını ve pazarda silinmez etki bırakmasını sağlamaktır.

seo danismanligi

seo nedir

Kurumsal Kimlik Tasarım Fiyatları Nedir?

Kurumsal kimlik tasarım fiyatı birçok sektöre ve markanızın ürün ve hizmetini anlatan materyallere göre kısaca ihtiyaclara bağlı olarak değişmektedir. İyi bir kurumsal kimlik tasarımı maliyeti, uzun vadeli firmanızı geleceğe götürecek bir yatırım gibi düşünülmelidir.
Morinek Tasarım Ajansı olarak ihtiyaçlarınıza ve kitlenize en uygun tasarımlar ile hizmetinizdeyiz. Uygun maliyetler ile isteklerinize kavuşmak için bizi arayabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik Ürünleri Nelerdir?


Kurumsal kimlik tasarımı temelinde markanın inşası yatmaktadır. Marka günümüzde sadece logo ile anılsa da aslında tüketicinin ürün ya da hizmeti seçme kararındaki beklentiler, anıları, hikayelerini etkileyen bir bütündür diyebiliriz.
Bu bütünü ise logo, ambalaj, tipografi, müşteri hizmetleri, fiyat, ürün kalitesi ve kurumsal sorumluluk ile gibi hem elle tutulan hem de tutulamayan faktörler oluşturur. Tüm bu faktörlerin tutarlı olması ve birbirlerini tamamlaması mesajı tam olarak iletmesi açısından önemlidir.
Kurumsal kimlik tasarımı ürünleri arasında sayabileceğimiz bazı ürünler;
Logo tasarımı
Antetli Zarflar, Tebrik Kartları, Kartvizitler, Mail Şablonları, Faks Kağıtları, Microsoft Word Antetli Şablonlar
Tüm bu ürünlerin renginden, yazısına, şekline kadar hepsi bir bütünün parçası olup, kurumsal kimliği A’dan Z’ye oluşturan unsurlardır. Morinek Reklam olarak sayfamızdan kurumsal kimlik örnekleri dosyamızı inceleyebilirsiniz.


Biz Neler Yapıyoruz ?

Merhaba , Sevgili Web Sitemiz Kullanıcıları Öncelikle Sizinle Beraber Çalısmaktan Mutluluk Duyarız. Biz Professional Ekibimiz İle Siz Değerli Müşterilerimizin Güvenliği 7/24 Saglamaktayız. Biz Neler Yapıyoruz ? Sorusuna Gelirsek Bizler Müşteri Odaklı Yani Sizlerin Projelerini Destekliyoruz. Kurumsal Web Sitesi, E-Ticaret Sitesi, Haber Sitesi,Kişisel Blog Siteleri Tasarlıyor Ve Size Uygun Hale Getirip Teslim Ediyoruz. Bunun Yanı Sıra Grafik Tasarım Yani Kurumsal Kimliginizi Yansıtacak Logo,İnsort,Broşür,Kartvizit,Magnet vb. Gibi Ürünleri Tasarlayıp Teslim Ediyoruz. Sosyal Medya Uzmanlığı Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.

İletişim Sayfasına Gitmek İçin TIKLA.

İletişim / Biz Kimiz

Freelance Olarak Web Sitemizde Olan Hizmetleri Sizlere Professional Ekibimiz Tarafından Vermekteyiz..

© Tüm Hakları Saklıdır.